Výsledky


Finálový (devátý) turnaj MGT 2020
AUTO CARDION Morava Golf Tour

Austerlitz Golf Resort

Výsledky: www.cgf.cz

Kategorie 0–12


1.  Jan Kunčar
2.  Viktor Hladký
3.  Jaromír Slováček

Kategorie 12,1–24


1.  Milan Gregor
2.  Ivo Lizna
3.  Radoslav Kobza

Kategorie 24,1–54


1.  Pavel Zeman
2.  Marek smolík
3.  Ondřej Miller

Výsledky po osmi turnajích MGT 2020 ke stažení:

MGT2020_vysledky_8.pdf (256 kB)
MGT2020_vysledky_partner_8.pdf (47 kB)
Ke stažení



Osmý turnaj MGT 2020
POHANKA & CO Morava Golf Tour

Golf Resort Kácov (River/Forrest)

Výsledky: www.cgf.cz

Kategorie 0–12


1. Martin Veselý
2. Dagmar Urbánková
3. Jiří Škopek

Kategorie 12,1–24


1. Miroslav Hořický
2. Zbyněk Raušer
3. Petr Nesvadba

Kategorie 24,1–54


1. Ilnara Dudash
2. Michal Šuhájek
3. Radim Štěpánek




Sedmý turnaj MGT 2020
FORACTIV Morava Golf Tour

Loreta Golf Club Pyšely

Výsledky: www.cgf.cz

Kategorie 0–12


1. Robert Paul
2. Radomír Bumbula
3. Paris Chalivopulos

Kategorie 12,1–24


1. Zdeněk Sklenář
2. Jiří Zerzáň
3. Miroslav Duchoň

Kategorie 24,1–54


1. Luboš Bartůněk
2, Karel Helma
3. Michal Bumbálek




Šestý turnaj MGT 2020
DELOR Morava Golf Tour

Golfclub Poysdorf (AUT)

Výsledky: www.cgf.cz

Kategorie 0–12


1.  Milan Vácha
2.  Marek Šmerda
3.  Petr šmach

Kategorie 12,1–24


1. Tomáš Tehlár
2. Daniel Ditmar
3. Tomáš Bryčka

Kategorie 24,1–54


1. Dagmar Tehlarová
2. Petr Polák
3. Marek Šmíd




Pátý turnaj MGT 2020
USSPA Morava Golf Tour

Golf Dobrouč

Výsledky: www.cgf.cz

Kategorie 0–12


1.  Petr Šmach
2.  Pavel Jančálek
Jen dva hráči ve skupině.

Kategorie 12,1–24


1. Kamil Sečka
2. Pavel Geitler
3. Tomáš Neubauer

Kategorie 24,1–54


1. Zbyněk Raušer
2. Michail Kapitanov
3. Radmila Sasáková




Čtvrtý turnaj MGT 2020
ALPINE PRO Morava Golf Tour

Prosper Golf Resort Čeladná (Old Course)

Výsledky: www.cgf.cz

Kategorie 0–12


1.  Petr Leicman
2.  Pavel Jančálek
3.  Marek Bědroň

Kategorie 12,1–24


1.  Michal Malásek
2.  Petr Šenkeřík
3.  Josef Bruner

Kategorie 24,1–54


1.  Filip Kapitanov
2.  Marek Lubina
3.  Jan Karger




Třetí turnaj MGT 2020
Cocktail Servis Morava golf Tour 

Prosper Golf Resort Čeladná (New course)

Výsledky: www.cgf.cz

Kategorie 0–12


1.  Petr Šmach
2.  Jaromír Slováček
3.  Sarah Geitlerová

Kategorie 12,1–24


1.  Zdeněk Sklenář
2.  Miroslav Kobza ml.
3.  Jan Prachař

Kategorie 24,1–54


1.  Jana Kudelová
2.  Alexander Kapitanov
3.  Zbyněk Raušer




Druhý turnaj MGT 2020
AKCENTA Morava Golf Tour

Golf Resort Konopiště (Radecký)

Výsledky: www.cgf.cz

Kategorie 0–12


1.  Petr Šmach
2. Tomáš Weinerberger
3. Pavel Klement

Kategorie 12,1–24


1.  Ivo Chládek
2.  Štěpán Pírko
3.  Pavel Geitler

Kategorie 24,1–54


1.  Dagmar Šteflová
2.  Jan Vlček
3.  Silvie Lelková




První turnaj MGT 2020
REFORK Morava Golf Tour

Golf Resort Konopiště (D´Este)

Výsledky: www.cgf.cz

Kategorie 0–12


1.  Pavel Klement
2.  Petr Šmach
3.  Marek Šimbera

Kategorie 12,1–24


1.  Josef Bruner
2.  Jan Prachař
3.  Paris Chalivopulos

Kategorie 24,1–54


1.  Petr Jirutka
2.  Martin Kohout
3.  Ondřej Veselý